Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Czy domowe obuwie damskie jest nam w ogóle potrzebne?

Czy domowe obuwie damskie jest nam w ogóle potrzebne?

Jak powszechnie wiadomo obuwie jest człowiekowi niezbędne do odpowiedniego ochraniania stóp. Na powierzchni możemy znaleźć często wiele niebezpiecznych elementów, które mogą doprowadzić o zranienia bosej stopy co w rezultacie może prowadzić do poważniejszych powikłań. Na codzień każdy z nas nosi różnego rodzaju obuwie takiej jak buty sportowe, sandały czy trampki.

Stylowe kapcie damskie w domowym zaciszu

Dla niektórych jest to już codzienne przyzwyczajenie ale nie zawsze. Tak jak to w przypadku tradycyjnego obuwia, którego używamy na zewnątrz ważne jest również dbanie o nasze stopy gdy jesteśmy we własnym mieszkaniu. Pomimo stosunkowo niegroźnej dla naszych stóp przestrzeni możemy natknąć się na elementy, które będą stwarzały zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa. Ile to razy nasze stopy spotkały się z dziecięcymi klockami czy kantem szafki nocnej. A przecież tak niewiele trzeba, wystarczy para ulubionych kapci :)

Wygodne kapcie domowe dla zapalonych domatorów

Pantofle góralskie, bo to przecież inna nazwa kapci damskich i pantofli męskich będą idealnym wyborem dla osób pracujących zdalnie ale nie tylko!

Podczas spędzania długich godzin siedząc przy biurku nasze stopy ulegają zmęczeniu, są one uciskane przez często niewygodne elegancie obuwie. Będąc w pracy przecież równie dobrze możesz stosować eleganckie kapcie pantofle, wystarczy wybrać odpowiedni wzór.

Ale jeśli już to domowe kapcie filcowe czy może pantofle skórzane?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ to zależy!

Od czego? Od tego co lubimy, dla niektórych odpowiednim wyborem będą kapcie filcowe lub kapcie damskie skórzane a jeszcze dla innych zbawienne będą ciepłe kapcie domowe z wełną w środku czy kapcie wykonane ze skóry syntetycznej.

Czy wygodne kapcie damskie mogą być tanie?

Jak mówił klasyk, jeśli coś jest tanie to nie do końca może być dobre i na odwrót, jeśli coś jest dobre to zwykle nie jest tanie.

Na cenę kapcia zwykle wpływa kilka czynników:

  • sposób i jakość wykonania
  • użyte w procesie produkcji materiały
  • wzornictwo wykonane na laczkach

W naszej ofercie znajdziecie Państwo laczki domowe ze skóry naturalnej jak i wykonane z innych materiałów w najlepszej cenie. Jesteśmy producentem klapków domowych już od 2003 dzięki czemu wynegocjowaliśmy z dostawcami najkorzystniejsze ceny dla materiałów z jakich wykonujemy naszej kapcie.

Pantofle nieocieplane czy pantofle ocieplane?

Kapcie góralskie mogą mieć w środku przyjemną dla stopy wełenkę lub też nie. W zależności od naszych potrzeb należy wybrać takie kapcie ciepłe damskie lub pantofle nieocieplane jakie potrzebujemy. Dla osób, które korzystają w domu z ogrzewania podłogowego dużo lepszym wyborem będą kapcie damskie nieocieplane. Jeśli natomiast w domu korzystamy raczej ze starego typu ogrzewania grzejnikami to lepiej wybierz ciepłe kapcie. Obecnie w ofercie swiatkapci.pl znajduje się mnóstwo ocieplanych damskich klapków.

Słowem podsumowania

Sklep internetowy z pantoflami Świat Kapci oferuje kapcie damskie oraz pantofle męskie w różnorodnych kombinacjach oraz rozmiarach. Panie mają szeroki wybór kapci damskich idealnych na każdą okazję (wiadomo może nie na ślub chociaż i tak można by było wykonać :) natomiast Panowie mogą wybierać pośród cichobiegów męskich zarówno ocieplanych jak i tych skórzanych.

    Leave a Reply