Czym się zajmujemy i kim dokładnie jesteśmy?

Świat Kapcie to sklep, który powstał w 2021 roku ale tak naprawdę sama firma ma swoje początki już w roku 2003. Na samym początku zajmowaliśmy się przede wszystkim szyciem produktów wełnianych jednak z czasem doszliśmy do wniosku, że czas na rozwój. Jako, że posiadaliśmy już park maszynowy, który wymagał tylko delikatnego przystosowania do produkcji tego konkretnego obuwia decyzja była dla nas prosta! Zacznijmy produkować pantofle domowe.

Jak się okazało nasze kapcie góralskie tak mocno przypadły do gustu naszym Klientom, że już w 2016 roku produkcja kapci była naszą przeważającą branżą. Klienci cenili nas i w zasadzie cenią za wysokiej jakości obuwie oraz szybkie terminy realizacji, ponieważ zamówienia złożone do godziny 10 zwykle wysyłam nawet tego samego dnia!

Pantofle góralskie, czyli domowe obuwie

Znajdziesz u nas setki wzorów oraz kolorów w kategoriach takich jak kapcie męskie, kapcie damskie, kapcie skórzane.

Docelową produkcją naszych klapków zajmuje się polski producent pantofli, którym jest firma Meruno i to z nią współpracujemy już od samego początku dostarczając kapcie najwyższej jakości.

Akcesoria domowe oraz dodatki w sklepie Świat Kapci

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko szeroki wybór różnego rodzaju pantofli góralskich czy obuwie regionalne ale także inne akcesoria czy dodatki domowe. Możemy również pochwalić się ofertą bamboszy wełnianych, kamizelek wełnianych czy kocy i narzut. W naszej ofercie już niedługo pojawią się skóry owcze, trampki, tenisówki oraz różnego rodzaju akcesoria kuchenne takie jak fartuchy.

Nasza firma

Nasz sklep Świat Kapci prowadzony jest przez pracowników firmy Meruno.

Nasza firma działa na rynku już od 2003 roku. Znajduje się ona w malowniczej miejscowości Biały Dunajec, kilka kilometrów od Zakopanego. Produkcją kapci zajmujemy już prawie 20 lat. W naszej ofercie znajdują się nie tylko kapcie ale również różnego rodzaju wyroby wełniane.

Co nas wyróżnia?

  • Wysokiej jakości produkty
  • Staramy się aby obsługa Klienta była u nas na jak najwyższym poziomie
  • I najważniejsze - znamy się na tym co robimy

Nasz zespół

To przecież firma rodzinna...

Jeśli chodzi o członków naszego zespołu to faktycznie, nie jest nas wielu. Jesteśmy firmą rodzinną i sami bierzemy udział w produkcji naszych produktów. Osobiście dopracowaliśmy każdy etap produkcji i wciąż staramy się je doskonalić. Produkcja kapci nie ma dla nas tajemnic.

Coś od nas

“Cześć, mam na imię Kamil i to ja zajmuję się Państwa obsługą. Dzwoniąc na infolinię najczęściej usłyszycie mój głos, no może poza nielicznymi sytuacjami :) Co mogę powiedzieć o firmie? Na początku było ciężko ale teraz, no cóż, jest to myślę nawet swego rodzaju sposób na życie. Cała dynamika oraz rozwój tej firmy naprawdę zachęca. Może to śmiesznie brzmieć ale faktycznie tak jest. W naszej firmie nie można się nudzić :)

Kamil